Urmărește România vs Bosnia și Herțegovina: Live Stream UEFA Nations League – Cum să urmărești și să remiți în flux ligile majore și sporturile universitare

România și Bosnia și Herțegovina se vor întâlni luni în turul al șaselea al meciurilor din grupe din UEFA Nations League. România este momentan în urmă în Grupa G cu un record de 1-1-3 cu patru puncte. În ultimul meci al echipei din faza grupelor, el a câștigat un punct dintr-o remiza 1-1 împotriva Finlandei, care este un punct mai sus în clasament. Finlanda a marcat primul gol al meciului după doar 12 minute, dar Florin Tonas a marcat egalarea la scurt timp după finalul primei reprize. România a avut 16 șuturi în meci, dar cu doar șase marcate pe poartă, nu a reușit să iasă cu mai mult de un punct.