De sâmbătă, 24 septembrie, până miercuri, 28 septembrie

Sambata 24 septembrie

Liga 2

Barrow vs Leyton Orient
Bradford x Wimbledon
Colchester vs Rochdale
Crowe vs Mansfield
Doncaster vs Crowley
Grimsby vs Swindon
Hartlepool – Gillingham
Newport vs Carlisle
Northampton vs Stockport
Stevenage vs Harrogate
Sutton vs Salford
Walsall vs Tranmere

Liga Nationala

Altrincham – Aldershot
Bromley vs Oldham
Dagenham vs Barnet
Eastley x Halifax
Maidenhead vs Gateshead
Maidstone vs Chesterfield
Scunthorpe vs Dorking Wanderers
Weldstone vs Southend
Woking vs Solihull Morse
Wrexham x Torquay
Yeovil împotriva Boreham Wood
York vs Notts County

Liga Națională de Sud

Braintree vs Slough
Cheshunt vs Tunbridge
Chippenham vs Dulwich
Concord vs Eastbourne
Dartford vs Hampton
Farnborough vs St Albans
Hemel Hempstead vs Worthing
Hungerford vs Ipsfleet
Oxford City vs Bath
Taunton vs Chelmsford
Welling vs Havant
Weymouth vs Dover

Istmul primului ministru

Avil contra Hearn Bay
Bellericai vs Lewis
Bognor vs Wingate și Finchley
Puterile vs Kingstonian
Brightlingsea vs Haringi
Insula Kanvy vs Corinthian Casual
Folkestone vs Potters Bar
Hastings vs Carslton
Hornchurch vs Cray Wanderers
Horsham vs Bishop Stortford
Margit vs Enfield Town

Al doilea tur de calificare al FA Cup

Ashford vs Three Bridges
Chatham vs. Bursa
Corinthian vs Whitehawk
Cray Valley vs East Thurrock
Sevenoaks x Hertford Town
Sittingbourne x Burgess Hill

FA Vase a 2-a rundă de calificare

Croydon – AFC Whiteleaf
Burstead vs. Arundel
Brydon Robbs – Phoenix Sports
Broadbridge Heath împotriva Erith și Belvedere
Croydon vs. Redhill
Earthtown x Rochester United
Forest Hill vs. Fisher
FC Elmstead v Deal
Hurley Town vs Holmesdale
K Sports vs Rusthall
Larkfield vs Meridian
Lied vs Holland și Blair
Beeshaven vs Welling Town
Snodland – Sutton Athletic
Tooting Bec contra Billingshurst

READ  Fantasyexpo își asigură drepturile de difuzare a PGL Major Stockholm în opt țări

provincii de sud-est excelente

Stansfield vs Tunbridge Wells

Divizia 1 provinciile de sud-est

Bermondsey Town – SC Thamesmead

Eastern Challenge Cup pentru provinciile sudice, turul doi

Staplehurst vs Canterbury

Duminică 25 septembrie

Al doilea tur de calificare al FA Cup

România – Faversham

FA Vase a 2-a rundă de calificare

Kennington vs Punjab United

luni 26 septembrie

Divizia 1 provinciile de sud-est

Greenways vs Staplehurst
Thamismed vs Forest Hill

Marți 27 septembrie

Liga Națională de Sud

Braintree vs St Albans
Cheshunt vs Dulwich
Chippenham vs Slough
Concord vs Worthing
Dartford vs Eastbourne
Farnborough x Chelmsford
Hemel Hempstead vs Tunbridge
Hungerford vs Hampton
Oxford City vs Uppsfleet
Taunton vs Bath
Welling vs Dover
Weymouth vs Havant

Istmul primului ministru

Enfield Town vs Horsham

Cupa Istmului Viteza runda a doua

Whitehawk vs Ashford

Cupa Kent Seniori primul tur

Faversham vs Margit
Folkestone vs Cray Valley
Chibi vs Cry Wanderers
Sittingbourne vs Seven Oaks
VCD împotriva lui Hearn Bay

provincii de sud-est excelente

Bearsted contra Holland și Blair
Acord împotriva lui Whitstable
Fisher împotriva Erith și Belvedere
Gleb vs Tunbridge Wells
Lordswood vs Canterbury
Punjab United vs Earthtown

Divizia 1 provinciile de sud-est

AFC Whyteleafe v Tooting Bec

miercuri 28 septembrie

Isthmus Speed ​​Cup Prima rundă

Ramsgate vs Heathy

provincii de sud-est excelente

Holmesdale vs Stansfield
Rostal vs Phoenix Sports
Sutton Athletic x Wheeling Town

Divizia 1 provinciile de sud-est

Lewisham vs Meridian

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.