Florin Tonas reacționează la milioane, după ce a marcat un gol în stilul lui Cristiano Ronaldo + când pleacă de la FCSB

• Ligă: LazioJuventus, Duminică 13:30Si Digi Sport 1

• Liga 1: FC ArgioCFR Cluj, Duminică Ora 18:00Si Digi Sport 1

Fotbalistul convocat pentru echipa națională Meryl Rodoy a marcat un gol cu ​​stil Cristiano RonaldoȘi stabiliți rezultatul final în minutul 71.

Minunat gol al lui Florin Tunes, în fața FCSB. Botoșani:

După joc, Florin Tonas El a recunoscut că nu a administrat o astfel de execuție de când era tânăr și a comentat cu umor apelul pentru echipa națională.

Florin Tunes: „De cât timp aștept echipa națională? Cred că de doi ani!”

„Mă bucur că am reușit să înscriu, nu știu dacă sunt omul meciului. Toată echipa a jucat foarte bine, mai ales în repriza a doua. Dar mă bucur că m-am înscris. Golit din nou? Nu l-am văzut de când eram tânăr, în republicanii B. Antrenament, nu la meciuri. Nu am concurență cu Dennis Mann. M-aș bucura să înscriu un gol după altul și să iau cele trei puncte. Cred că opusul este adevărat, gândiți la fel. Avem calitatea și ne descurcăm bine la antrenament.

Cred că am așteptat echipa națională de doi ani. Merg cu duhuri bune, sper să mă joc și să o fac cât mai bine. Vreau să rămân în formă bună, motiv pentru care plec. Important este că sunt într-o formă bună și sper să am evoluții bune. Nu știu când plec de la FCSB. În timpul ferestrei de transfer, dar nu știu sezonul „., El a spus A uita.

READ  Slujba s-a încheiat când Africa de Sud a învins România cu 76-0 la Cupa Mondială de Rugby. Următoarea confruntare uriașă cu Irlanda

Etichete: Florin Tanas Si FCSB – Botoșani