Fotbal pe Telly 17/11 – 24/11 – Pagina de fotbal Philadelphia

Cel mai merită vizionat footy săptămâna aceasta:

Vineri 17 noiembrie
19:00 Jamaica vs. Canada Paramount+, fuboTV Canada, OneSoccer, Astro SuperSport 3,
21:00 Honduras vs. Mexic Paramount+, fuboTV, TUDN SUA, TUDN.com, TUDN App,

luni 20 noiembrie
19:00 Trinidad și Tobago vs SUA Paramount+, fuboTV, UNIVERSO, Peacock, TNT SUA,
21:00 Panama vs. Costa Rica Paramount+, fuboTV Canada, OneSoccer,

Marți 21 noiembrie
19:30 Canada vs. Jamaica Paramount+, fuboTV Canada, OneSoccer,
14:45 Grecia vs. Franța fuboTV, ViX, DAZN Canada, Blue To Go Video Everywhere
14:45 România vs. Elveția, fuboTV, ViX, DAZN Canada,
14:45 Țara Galilor vs. Turcia fuboTV, ViX, DAZN Canada, Blue To Go Video Everywhere,
18:00 Paraguay vs. Columbia Fanates SUA, Fanates Canada, Arena Sport 3 Croația.
18:30 Ecuador – Chile Fanates SUA, Fanates Canada, Sport 1, Sport TV 2, Arena Sport 2.
18:30 Uruguay vs. Bolivia Fanates SUA, Fanates Canada, Sport 2, Arena Sport 4 Croația,
19:30 Brazilia vs. Argentina fuboTV, Telemundo, UNIVERSO, Telemundo Deportes En Vivo,
21:00 Peru vs. Venezuela Fanates SUA, Fanates Canada, Sport 2,

CONCACAF – Liga Națiunilor

Vineri 17 noiembrie
14:00 Montserrat vs. Republica Dominicană Paramount+, aplicația Flow Sports, Flowsports.co,
17:30 Bermuda vs St. Vincent și Grenadine Paramount+, aplicația Flow Sports,
18:00, Barbados vs. Nicaragua Paramount+, aplicația Flow Sports, Flowsports.co,
19:00 Jamaica vs. Canada Paramount+, fuboTV Canada, OneSoccer,
21:00 Belize vs Guyana Franceză Paramount+, aplicația Flow Sports, Flowsports.co,
21:00 Honduras vs. Mexic Paramount+, fuboTV, TUDN SUA, TUDN.com

Sambata 18 noiembrie
14:00 Anguilla vs Bonaire Paramount+, aplicația Flow Sports, Flowsports.co,
14:00 Antigua și Barbuda vs. Puerto Rico Paramount+, aplicația Flow Sports, Flowsports.co,
17:00 Bahamas vs Guyana Paramount+, Star+, aplicația Flow Sports, Flowsports.co,

Duminică 19 noiembrie
14:00 Guadelupa vs. Saint Kitts și Nevis Paramount+, aplicația Flow Sports, Flowsports.co,
14:00 Sfânta Lucia vs Saint Maarten Paramount+, aplicația Flow Sports, Flowsports.co,

luni 20 noiembrie
14:00 Aruba vs Insulele Cayman Paramount+, aplicația Flow Sports, Flowsports.co,
14:00 Dominica vs. Insulele Turks și Caicos Paramount+, aplicația Flow Sports, Flowsports.co,
14:00 Montserrat vs Barbados Paramount+, aplicația Flow Sports, Flowsports.co,
19:00 Trinidad și Tobago vs SUA Paramount+, fuboTV, UNIVERSO, Peacock, TNT SUA,
21:00 Panama vs. Costa Rica Paramount+, fuboTV Canada, OneSoccer, Astro Supersport, Astro Go,

Marți 21 noiembrie
14:00 Guyana Franceză vs Bermuda Paramount+, aplicația Flow Sports, Flowsports.co,
14:00 Saint Vincent și Grenadinele vs. Belize Paramount+, aplicația Flow Sports, Flowsports.co,
18:00 Bonaire vs Saint Martin Paramount+, aplicația Flow Sports, Flowsports.co,
19:00 Guyana vs Antigua și Barbuda Paramount+, aplicația Flow Sports, Flowsports.co,
19:00 Puerto Rico vs. Bahamas Paramount+, aplicația Flow Sports, Flowsports.co,
19:30 Canada vs. Jamaica Paramount+, fuboTV Canada, OneSoccer, Flow Sports App, Flowsports.co,
21:00 Nicaragua vs. Republica Dominicană Paramount+, aplicația Flow Sports, Flowsports.co,
21:30 Mexic vs. Honduras Paramount+, fuboTV, TUDN SUA, TUDN.com, aplicația TUDN,

READ  Mason Faulkner se alătură liceelor ​​Bronny James, UofL

Europa – calificări UEFA

Vineri 17 noiembrie
12:00 Finlanda vs Irlanda de Nord Fox Soccer Plus, fuboTV, ViX, DAZN Canada,
12:00 Moldova vs Albania fuboTV, ViX, DAZN Canada, Blue To Go Video Everywhere, Star+,
14:45 Danemarca vs Slovenia Fox Soccer Plus, fuboTV, ViX, DAZN Canada,
14:45 Anglia vs Malta Fox Sports 1, fuboTV, Foxsports.com, ViX, aplicația FOX Sports,
14:45 Italia vs Macedonia de Nord, fuboTV, ViX, DAZN Canada, Blue To Go Video Everywhere,
14:45 Polonia vs. Cehia, fuboTV, ViX, DAZN Canada, Blue To Go Video Everywhere, Star+,

Sambata 18 noiembrie
9:00 Armenia vs Wales Fox Sports 1, fuboTV, Foxsports.com, ViX, aplicația FOX Sports,
12:00 Belarus vs. Andorra Fox Soccer Plus, fuboTV, ViX, DAZN Canada,
12:00 Letonia vs. Croația Fox Sports 2, fuboTV, Foxsports.com, ViX, aplicația FOX Sports,
14:45 Franța vs. Gibraltar, fuboTV, ViX, DAZN Canada, Blue To Go Video Everywhere, Star+,
14:45 Israel vs România Fox Soccer Plus, fuboTV, ViX, DAZN Canada, Blue To Go Video Everywhere,
14:45 Țările de Jos vs Republica Irlanda Fox Sports 2, fuboTV, Foxsports.com, ViX, aplicația FOX Sports,
14:45 Elveția vs Kosovo fuboTV, ViX, DAZN Canada, Blue To Go Video Everywhere, Star+,

Duminică 19 noiembrie
9:00 Ungaria vs. Muntenegru Fox Sports 1, fuboTV, Foxsports.com, ViX, aplicația FOX Sports,
9:00 Serbia vs. Bulgaria Fox Soccer Plus, fuboTV, ViX, DAZN Canada, videoclip Blue To Go
12:00 Belgia vs Azerbaidjan Fox Sports 1, fuboTV, Foxsports.com, ViX, aplicația FOX Sports,
12:00 Suedia vs Estonia Fox Soccer Plus, fuboTV, ViX, DAZN Canada,
14:45 Bosnia și Herțegovina vs Slovacia Fox Soccer Plus, fuboTV, ViX, DAZN Canada,
14:45 Liechtenstein vs. Luxemburg, fuboTV, ViX, DAZN Canada,
14:45, Portugalia vs. Islanda, fuboTV, ViX, DAZN Canada, Blue To Go Video Everywhere, Star+,
14:45 Scoția vs. Norvegia Fox Sports 1, fuboTV, Foxsports.com, ViX, aplicația FOX Sports,
14:45 Spania vs. Georgia fuboTV, ViX, DAZN Canada, Blue To Go Video Everywhere, ESPN Norte,

luni 20 noiembrie
14:45 Albania vs. Insulele Feroe, fuboTV, ViX, DAZN Canada, Blue To Go Video Everywhere, Star+,
14:45 Republica Cehă vs Moldova fuboTV, ViX, DAZN Canada, Blue To Go Video Everywhere, Star+,
14:45: Macedonia de Nord vs Anglia, fuboTV, ViX, DAZN Canada, Blue To Go Video Everywhere, Star+,
14:45 Irlanda de Nord vs Danemarca fuboTV, ViX, DAZN Canada, Blue To Go Video Everywhere, Star+,
14:45 San Marino vs. Finlanda fuboTV, ViX, DAZN Canada, Blue To Go Video Everywhere, Star+,
14:45 Slovenia vs Kazahstan Fox Soccer Plus, fuboTV, ViX, DAZN Canada,
14:45 Ucraina vs Italia, fuboTV, ViX, DAZN Canada, Blue To Go Video Everywhere, ESPN Norte,

Marți 21 noiembrie
14:45 Andorra vs. Israel fuboTV, ViX, DAZN Canada, Blue To Go Video Everywhere, Star+,
14:45 Croația vs. Armenia Fox Soccer Plus, fuboTV, ViX, DAZN Canada,
14:45 Gibraltar vs Olanda fuboTV, ViX, DAZN Canada, Blue To Go Video Everywhere, Star+,
14:45 Grecia vs. Franța fuboTV, ViX, DAZN Canada, Blue To Go Video Everywhere, ESPN Norte,
14:45 Kosovo vs. Belarus, fuboTV, ViX, DAZN Canada, Blue To Go Video Everywhere, Star+,
14:45 România vs. Elveția fuboTV, ViX, DAZN Canada, Blue To Go Video Everywhere, Star+,
14:45: Țara Galilor vs. Turcia, fuboTV, ViX, DAZN Canada, Blue To Go Video Everywhere, Star+,

Calificări la Cupa Mondială

Transmiteți în flux preliminariile Cupei Mondiale pe Paramount+

READ  Africa de Sud 76-0 România: Cobus Reinach a marcat al doilea cel mai rapid hat-trick dintr-o Cupă Mondială

Vineri 17 noiembrie
14:00 Burkina Faso vs. Guinea Bissau FIFA+, RTB Channel, Guinea Bissau TV,
14:00 Camerun vs Mauritius FIFA+, DAZN Germania, sportdigital, L’Equipe Web, Sport1 Extra,
14:00 Côte d’Ivoire vs Seychelles FIFA+, L’Equipe Web, RTI, SBC TV,
14:00 Mali vs Ciad FIFA+, ORTM Mali, Télé Ciad,
14:00 Tunisia vs. Sao Tome și Principe FIFA+, Sport TV4, Sport TV Multiscreen,

Sambata 18 noiembrie
08:00 Africa de Sud vs Benin FIFA+, SABC 1, SABC Sport, sabcsportonline.co.za, ORTB,
11:00 Niger vs. Tanzania FIFA+, Télé Sahel, ZBC 2 Tanzania,
14:00 Senegal vs Sudan de Sud FIFA+, DAZN Germania, sportdigital, L’Equipe Web, Sport1 Extra,

Duminică 19 noiembrie
08:00 Burundi vs Gabon FIFA+, RTG Gabon, RTNB TV,
08:00 Mozambic vs Algeria FIFA+, DAZN Germania, sportdigital, Sport TV1, Sport TV Multiscreen,
8:00 Zimbabwe vs Nigeria FIFA+, Sport TV3, Sport TV Multiscreen, AIT National, ZBC TV,
11:00 Sierra Leone vs. Egipt FIFA+, DAZN Germania, sportdigital, Sport TV Multiscreen, Sport TV5,
11:00 Sudan vs. Congo, Republica Democrată Congo FIFA+, RTNC,

luni 20 noiembrie
8:00 Djibouti vs. Guinea Bissau FIFA+, Guinea Bissau TV,
11:00 Eritreea vs Congo Tele Congo
11:00 Gambia vs Côte d’Ivoire FIFA+, DAZN Germania, sportdigital, Sport TV1, Sport TV Multiscreen,
11:00 Liberia vs Guineea Ecuatorială FIFA+, LNTV Liberia,
14:00 Ciad vs. Madagascar FIFA+, MATV, Chad TV,
14:00 Mali vs Republica Centrafricană FIFA+, L’Equipe Web, Tele Centrafrique, ORTM Mali,
14:00 Seychelles vs. Kenya FIFA+, SBC, KBC 1,

Marți 21 noiembrie
4:00 Pakistan vs Tadjikistan BTV Sports
06:00 Chinese Taipei vs Malaysia Astro Go, Astro Arena Pula,
6:00 Filipine vs Indonezia RCTI, RCTI+, One Sports, One Sports+, Cignal Play,
6:45 Bangladesh vs Liban T Sports
7:00 China vs. Coreea de Sud CCTV-5, CCTV 5+, TV Chosun, Migu, Coupang Play,
7:00 Hong Kong vs. Turkmenistan Turkmenistan Sport, RTHK TV 32,
7:00 Singapore vs Thailanda True ID, Thairath TV, meWATCH,
7:00 Vietnam vs. Irak VTV5, Al-Iraqiya Sports,
8:00 Botswana vs Guineea FIFA+, RTG Channel, Botswana TV,
08:00 Eswatini vs Insulele Capului Verde FIFA+, Sport TV1, Sport TV Multiscreen,
08:00 Lesotho vs Benin FIFA+, ORTB,
08:00 Malawi vs Tunisia FIFA+, L’Equipe Web, Al Wataniya 1, MBC, Diwan Sport,
8:00 Rwanda vs Africa de Sud FIFA+, SABC 1, SABC Sport, sabcsportonline.co.za, RTV Rwanda,
08:00 Somalia vs Uganda FIFA+, Sanyoka Prime, FUFA TV,
08:30 India vs Qatar Sony LIV, JioTV,
9:00 Kârgâzstan vs Oman Oman Sports Channel
9:45 Siria vs. Japonia Abema TV
10:45 Bahrain vs. Emiratele Arabe Unite, Dubai Sports Asia 1, Sharjah Sports, STARZPLAY,
11:00 Comore vs Ghana FIFA+, GTV Sports+,
11:00 Libia vs. Camerun FIFA+, L’Equipe Web, CRTV Sports, Libya Sports Channel,
11:00 Mauritius vs Angola FIFA+, TPA, Sports 11,
11:00 Sao Tome și Principe vs. Namibia FIFA+, Sport TV3, Sport TV Multiscreen, NBC TV,
11:00 Sudanul de Sud vs Mauritania FIFA+, Sports 11,
11:00 Togo vs Senegal FIFA+, DAZN Germania, sportdigital, Sport TV2, Sport TV Multiscreen,
12:00: Afganistan vs Kuweit KTV Sports
14:00 Etiopia – Burkina Faso FIFA+, RTB, ETV Etiopia,
14:00 Niger vs. Zambia FIFA+, ZNBC Zambia, Sahel TV,
14:00 Tanzania vs Maroc FIFA+, DAZN Germania, sportdigital, L’Equipe Web, Sport1 Extra,
18:00 Paraguay vs. Columbia Fanates SUA, Fanates Canada, Arena Sport 3 Croația.
18:30 Ecuador – Chile Fanates SUA, Fanates Canada, Sport 1, Sport TV 2, Arena Sport 2.
18:30 Uruguay vs Bolivia Fanates SUA, Fanates Canada, Sport 2, Arena Sport 4 Croația, Movistar+,
19:30 Brazilia vs. Argentina fuboTV, Telemundo, UNIVERSO, Telemundo Deportes En Vivo, Sport TV1,
21:00 Peru vs. Venezuela Fanates SUA, Fanates Canada, Sport 2, Arena Sport 3 Croația, Movistar+,

READ  Dan Evans l-a învins pe Pablo Carreno Busta în semifinalele National Bank Open. Simona Halep ajunge în finala Canadian Open | știri din tenis

Brazilia – Brasileirao

Puteți transmite în flux Brasileirão pe Paramount+

Sambata 18 noiembrie
16:30 Fortaleza vs. Cruzeiro Fanates SUA, Paramount+, FIX, Brazilian Play, Fanates Mexico,

miercuri 22 noiembrie
17:00 Cruzeiro vs. Vasco da Gama Fanates SUA, Paramount+, ViX, Brasileirao Play, ESPN Mexic,
19:30 Fluminense vs Sao Paulo Fanates SUA, Paramount+, FIX, Brasileirao Play, Fanates Mexic,

joi 23 noiembrie
17:00 Fortaleza vs. Botafogo Fanates SUA, Paramount+, VIX, Brasileirao Play, ESPN Mexic,
19:30 Flamengo vs. RB Bragantino Fanates SUA, Paramount+, FIX, Brazilian Play, Fanates Mexico,

Vineri 24 noiembrie
19:00 Corinthians vs. Bahia Fanates SUA, Paramount+, FIX, Brazilian Play, Fanates Mexico,

Anglia – Campionat

Vineri 24 noiembrie
15:00 Rotherham United vs Leeds United DAZN Germania, Sport Digital, Sport 1 Extra,

Franța – Liga 1 franceză

Vineri 24 noiembrie
15:00 Paris Saint-Germain vs. Monaco Fanates SUA, beIN SPORTS, beIN SPORTS în spaniolă,

Germania – Liga Germană

Vineri 24 noiembrie
14:30 Köln vs. Bayern Munchen ESPN+, aplicația ESPN, DAZN Canada, Sky HD, Blue To Go Video Everywhere,

Spania – Liga Spaniei

Vineri 24 noiembrie
15:00 Deportivo Alaves vs. Granada ESPN+, aplicația ESPN, TSN+, Sky HD, Blue To Go Video Everywhere,

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *