Toyota Challenge se aprinde în noiembrie

Toyota Challenge se aprinde noiembrie | SuperSport – sursa din Africa pentru videoclipuri sportive, meciuri, rezultate și știri



{“slug”: “rugby”, “substantiv”: “rugby”, “meniu”:[], „Fire”:[{“group_name”:”South Africa”,”topics”:[{“name”:”Springboks”,”slug”:”springboks”,”parent_slug”:”springboks”,”uri”:null,”hidden_tabs”:[“logs”]}, {“name”: “Chasing the Sun”, “slug”: “Chasing-the-sun”, “parent_slug”: “Chasing-the-sun”, “uri”: null, “hidden_tabs”:[“results”,”fixtures”,”logs”]}, {“name”: “Carling Currie Cup”, “slug”: “currie-cup”, “parent_slug”: “currie-cup”, “uri”: null, “hidden_tabs”:[]}, {“name”: “Cupa universitară”, “slug”: “Cupa universitară”, “parent_slug”: “Cupa universitară”, “uri”: null, “tabulele ascunse”:[]}]}, {“group_name”: “Europa”, “subiecte”:[{“name”:”The British & Irish Lions”,”slug”:”british-lions”,”parent_slug”:”british-lions”,”uri”:null,”hidden_tabs”:[]}, {“name”: “top 14”, “slug”: “top14”, “parent_slug”: “top14”, “uri”: null, “hidden_tabs”:[]}, {“name”: “United Rugby Championship”, “slug”: “united-rugby-Championship”, “parent_slug”: “united-rugby-Championship”, “uri”: null, “hidden_tabs”:[]}, {“name”: “Cupa Campionilor”, “slug”: “Cupa Campionilor”, “parent_slug”: “Cupa Campionilor”, “uri”: null, “hidden_tabs”:[]}, {“name”: “Gallagher Premiership”, “slug”: “england”, “parent_slug”: “england”, “uri”: null, “hidden_tabs”:[]}]}, {“group_name”: “global”, “topicuri”:[{“name”:”Edmonton Sevens”,”slug”:”edmonton-sevens”,”parent_slug”:”edmonton-sevens”,”uri”:null,”hidden_tabs”:[]}, {“name”: “Super Rugby Trans Tasman”, “slug”: “super-rugby-transtasman”, “parent_slug”: “super-rugby-transtasman”, “uri”: null, “hidden_tabs”:[]}, {“name”: “rugby internațional”, “slug”: “rugby internațional”, “parent_slug”: “rugby internațional”, “uri”: null, “hidden_tabs”:[“logs”]}, {“name”: “cupa mondială de rugby”, “slug”: “cupa mondială de rugby”, “parent_slug”: “cupa mondială de rugby”, “uri”: null, “hidden_tabs”:[“point-scorers”]}, {“name”: “Sevens 2019 / 20”, “slug”: “sevens”, “parent_slug”: “sevens”, “uri”: null, “hidden_tabs”:[]}, {“name”: “turneu de rugby”, “slug”: “turneu de rugby”, “parent_slug”: “turneu de rugby”, “uri”: nul, “hidden_tabs”:[]}, {“name”: “Six Nations”, “slug”: “six-Nations”, “parent_slug”: “six-Nations”, “uri”: null, “hidden_tabs”:[]}, {“name”: “Vancouver Sevens”, “slug”: “vancoffee-sevens”, “parent_slug”: “vancouver-sevens”, “uri”: null, “hidden_tabs”:[]}]}, {“group_name”: “regional”, “topicuri”:[{“name”:”Mitre 10 Cup”,”slug”:”new-zealand”,”parent_slug”:”new-zealand”,”uri”:null,”hidden_tabs”:[]}, {“name”: “New Zealand”, “slug”: “new zealand”, “parent_slug”: “new zealand”, “uri”: null, “hidden_tabs”:[]}, {“name”: “Australian local”, “slug”: “ausdomestic”, “parent_slug”: “ausdomestic”, “uri”: null, “hidden_tabs”:[]}]}]”prezentat”: {“subiecte”:[{“name”:”United Rugby Championship”,”slug”:”united-rugby-championship”,”parent_slug”:”united-rugby-championship”,”uri”:null},{“name”:”Springboks”,”slug”:”springboks”,”parent_slug”:”springboks”,”uri”:null},{“name”:”International Rugby”,”slug”:”international-rugby”,”parent_slug”:”international-rugby”,”uri”:null}]}}

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *